Partnerzy

KOSZALIN OPEN

SPONSORZY TYTULARNI

Sponsorzy Główni

Miasto gospodarz

Sponsorzy Strategiczni

Partnerzy

Parterzy Medialni

SPONSORING SPORTOWY – DOBRA INWESTYCJA

Podkreślenie obecności marki na turnieju tenisowym tej rangi to doskonała okazja do promocji Twojego biznesu. Nie do przecenienia jest możliwość zbudowania pozytywnego wizerunku wśród publiczności oraz grupy docelowej interesującej się tenisem. Wśród sponsorów na wielkich turniejach tenisowych widzimy wielkie marki takie jak BNP Paribas, Rolex czy IBM. Są tam, choć i tak są przecież rozpoznawalne na całym świecie. Chodzi tu jednak o ciągłą pracę marketingową oraz pracę nad wizerunkiem. Pomyśl zatem czy nie byłoby dobrym pomysłem, aby również logo Twojej firmy kojarzyło się organizacją zawodowego turnieju tenisowego?

TOYOTA AIRPRESS TWIN SERIES OPEN 2024

SERIA MIEDZYNARODOWYCH TURNIEJÓW TENISOWYCH ITF M15

OFERTA DLA PARTNERÓW

Do dyspozycji naszych Partnerów oddajemy wiele doskonale widocznych powierzchni reklamowych na naszym obiekcie oraz możliwość prezentacji swoich logo na materiałach reklamowych tj. plakaty czy zaproszenia. Dodatkowo gwarantujemy, że informacje o dołączeniu do programu partnerskiego turnieju będą na bieżąco pojawiały się w mediach, na oficjalnej stronie turnieju: www koszalinopen.pl oraz na dedykowanych profilach społecznościowych, których zasięgi będą targetowane do odpowiednich grup docelowych. Na terenie naszego obiektu będzie również również możliwość ustawienia dużych reklam dmuchanych, flag oraz roll-upów.

O szczegółach przystąpienia do Programu Partnerskiego opowie Ci nasz przedstawiciel podczas rozmowy, do której bardzo zapraszamy